King & Rıfkı 1.2.1 APK (Mod) for android – Download android app

King Rfk 1.2.1 APK Mod for android Download android app

King & Rıfkı APK – for android

NameKing & Rıfkı
Size83MB
CategoryCard
Game IDnet.gamyun.android.king
Get It OnGoogle Play

Download

King & Rıfkı APP screenshots and apk mod features:

King & Rıfkı 1.2.1 screenshots 1

King & Rıfkı APP Description: 2000 yılından beri usta kingcilerin toplandığı tek adres olan Gamyun King şimdi telefonunda, üstelik ÜCRETSİZ. Artık her yerde oyun oynayıp arkadaşlarınla sohbet edebilirsin.

ÜCRETSİZ PUANLI OYUNLAR
Hiç bir ücret ödemeden dilediğince puanlı oyun oynayabilirsin.

HEYECANLI FISTIKLI OYUNLAR
Puanlı oyunlardaki heyecan senin için yetersiz ise, fıstıklı oyunlarımız var. Üstelik her gün onlarca oyun oynayabileceğin bonus fıstıklar hediye.

EN İYİ OYUN DENEYİMİ
Yılların tecrübesi ile hazırladığımız oyunlarda her şey olması gerektiği yerde, olması gerektiği dozda, ne fazla ne eksik. Amacımız eğlenmen, en iyi king deneyimini uygulamamızda yaşaman.

SOHBET ve ARKADAŞLIK
Yeni insanlarla tanışabilir, sohbet edebilir, arkadaşlıklar kurabilirsin. Arkadaşlarınla eşli oyunlar oynayabilirsin. Salon, masa ve özel sohbetler hemen elinin altında. Premium servislerle üyeliğini özelleştirebilir, farklı olabilirsin.

OYUN DÜNYASI
Aldığınız özellikler ya da fıstıklar ister pcden ister cepten oynayın tüm oyunlarımızda geçerlidir. Her oyun için ayrı ayrı özellik ve fıstık almazsınız.

GİZLİLİK ÖNEMLİ
Oyunlarımızda rumuz kullanırsın, facebook ile bağlansan dahi ismin ya da resmin görünmez.

Uygulamamızı beğendiysen, bir dakikanı ayırıp olumlu bir yorum yazarsan bizi mutlu edersin. Şimdiden teşekkürler… Öneri, istek ve şikayetlerini [email protected] adresine yazabilirsin.
Gamyun King, the only address where master king players have gathered since 2000, is now on your phone, and it’s FREE. Now you can play games and chat with your friends anywhere.

FREE POINED GAMES
You can play as many points as you want without paying any fees.

EXCITING PISTACHIO GAMES
If the excitement in games with points is not enough for you, we have games with pistachio. Moreover, free bonus peanuts that you can play dozens of games every day.

BEST GAMING EXPERIENCE
In the games we have prepared with years of experience, everything is where it should be, in the right dosage, neither more nor less. Our aim is for you to have fun, to have the best king experience in our application.

CHAT and FRIENDSHIP
You can meet new people, chat and make friends. You can play games with your friends. Living room, table and private chats are right at hand. With premium services, you can customize your membership and be different.

GAME WORLD
The features or peanuts you receive are valid in all our games whether you play on PC or mobile. You will not get individual features and peanuts for each game.

PRIVACY IS IMPORTANT
You use nicknames in our games, even if you connect with Facebook, your name or picture will not appear.

If you like our app, take a minute and write a positive review, you will make us happy. Thanks in advance … You can write your suggestions, requests and complaints to [email protected]
Bu sürümde oyunlarımıza İngilizce dil desteği ekledik, çeşitli iyileştirmeler yaptık ve karşılaştığımız bazı hataları giderdik. İyi oyunlar diliyoruz…

Update:

  • ALL Bug of King & Rıfkı Fixed
  • King & Rıfkı Add new features
  • King & Rıfkı Levels added

Technical file information

 • Package name:
  net.gamyun.android.king
 • Version:
  1.2.1 (1804805638)
 • File size:
  108 MB
 • Updated:
  2020-10-07
 • Minimum Android version:
  Android 4.1+
 • MD5:
  c00202026ffc3fa555b6986a0e6c187b
 • SHA1:
  357a477fb5a1fa785f0a0e23e7a874c44aa1954e

Leave a Reply